Oferta reklamowa Polacyde

Dlaczego warto się u nas reklamować?

 • Profil naszego portalu, a wiec i profil jego odbiorców jest ściśle określony. Są to głównie osoby przebywające na terenie Niemiec, jak i Polacy, którzy z różnych powodów interesują się Niemcami. Piszemy wyłącznie o tym. Wasza reklama dotrze dokładnie do tych osób.
 • Reklama w naszym portalu internetowym ma wiele zalet w stosunku do tradycyjnej reklamy prasowej:
  - jej efekty są wymierne; reklamodawca wie dokładnie ile razy dana reklama została wyświetlona, czy ile razy został kliknięty link w bannerze.
  -daje możliwość zrealizowania błyskawicznej akcji reklamowej w reakcji na specjalne, nie dające się zaplanować wydarzenie, np.: zdobycie przez sponsorowanego zawodnika ważnego tytułu, pojawienie się nowego produktu, akcja specjalna dla klientów itd.
 • Mamy bardzo korzystne ceny reklam bannerowych. Gwarantujemy minimalne liczby wyświetleń banerów w okresie trwania kampanii, wiec nie ma żadnego ryzyka, że Państwa reklama nie dotrze do naszych czytelników i Waszych potencjalnych klientów.
 • Podstawowe bieżące (uaktualniane 1 raz na dobę) statystyki odwiedzin naszego serwisu są zawsze dostępne dla naszych reklamodawców. Powinni oni mieć zawsze możliwość sprawdzenia, za co dokładnie płacą wykupując reklamy w naszym serwisie.
 • Liczba czytelników portalu Polacyde.pl cały czas rośnie. Coraz większą popularnością cieszy się także nasza strona na Facebooku, gdzie otrzymaliśmy już ponad 1900 polubień.
 • Miarą popularności serwisu Polacyde.pl jest pozycja naszego portalu w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe „polacy w niemczech” (wśród witryn w jęz. polskim) lub „praca w niemczech” (nie mówiąc już o pozycji na słowo „Polacyde”).
 • Gdyby z jakiegokolwiek powodu nie odpowiadał Państwu przygotowany przez nas prosty system rozliczania kampanii reklamowej w oparciu o czas (tygodnie), możemy zaproponować alternatywny, w którym płacicie Państwo za wykupioną liczbę odsłon Waszych banerów. W takiej sytuacji macie Państwo bieżący dostęp do statystyk wyświetlenia Waszych banerów.
 • Jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjne artykuły sponsorowane, których wstęp jest doskonale pozycjonowany i zintegrowany z całym serwisem.


 

Położenie obszarów reklamowych na stronie głównej zaznaczone jest na schemacie. Reklama graficzna dotyczy strony głównej. Inne podstrony serwisu posiadają inną charakterystykę, jednak możliwe jest umieszczanie bannerów również na nich. W celu otrzymania informacji o możliwości utworzenia banneru w innych miejscach witryny prosimy o kontakt.

 

Opis poszczególnych miejsc reklamowych:

Long Top
Banner znajduje się na samej górze strony, w miejscu najbardziej widocznym i przyciągającym użytkowników. Przewidziano 2 miejsca reklamowe tego typu, które zmieniają się po każdych 5-ciu sekundach.

Bilboard
Reklama typu Bilboard jest jedną z najbardziej widocznych i najbardziej przyciągającą wzrok częścią portalu. Przewidziano 6 miejsc reklamowych tego typu, które zmieniają się po każdych 5-ciu sekundach. Kolejność wyświetlania bannerów jest przypadkowa i zmienia się z każdym odwiedzeniem strony.

Long, Long bottom
Przewidziano 2 miejsca reklamowe tego typu.

Banner
Przewidziano 5 miejsc reklamowych tego typu. Reklamy zmieniają się co 4 sekundy. Kolejność wyświetlania bannerów jest za każdym razem przypadkowa.

Article
Przewidziano 2 reklamy typu Article, które pokazywane są w 2 losowych miejscach pomiędzy artykułami.

 

Dla każdego wykupionego banera gwarantujemy minimum 15 tysięcy odsłon na tydzień. Jeśli z jakichkolwiek powodów liczba ta nie zostanie osiągnięta w ciągu tygodnia, baner będzie wyświetlany aż do osiągnięcia tej liczby.

W przypadku jednorazowego wykupienia danej przestrzeni reklamowej na okres co najmniej 6 tygodni, klient może zmieniać swój baner, ale nie częściej niż co 3 tygodnie. W uzasadnionych wypadkach można wymienić banner szybciej. Kolejny baner musi zostać dostarczony na co najmniej 2 dni przed planowanym terminem zmiany.

Oferujemy także atrakcyjne nietypowe formy reklam na naszym serwisie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.