Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".
Region:
Miasto: Brema
Kategoria: Transport, spedycja
Portal: Transport, spedycja

Kierowca C+ E -Brema – firanka 3/1 – 2050€

Opis stanowiska: Podstawowe obowiązki:· Prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa· przewóz towarów spedycyjnych· trasy dalekobieżne po Niemczech· praca w systemie 3/1 lub praca stała - do wyboru przez kierowcę Wymagania: Wymagamy:· prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,· doświadczenia jako kierowca CE min. 1 rok· komunikatywna znajomość niemieckiego lub angielskiego Oferujemy: ...
2012-2018 Polacyde™ - Wszelkie prawa zastrzeżone