Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".
Region: Badenia-Wirtembergia
Miasto: Niemcy
Kategoria: Elektryka
Portal: Elektryka

Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska: - Konserwowanie i serwisowanie linii rozlewniczych Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia, Niemcy Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz Wymagania: - Doświadczenie w branży hydrauliki i pneumatyki - Doświadczenie w branży spożywczej mile widziane - Minimum roczne doświadczenie zawodowe wile widziane - Język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym - Prawo jazdy kat B. Oferujemy: ...
2012-2018 Polacyde™ - Wszelkie prawa zastrzeżone