Region: małopolskie
Miasto: Kraków
Kategoria: Administracja
Portal: Administracja

Specjalista ds. biurowych z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

Zadania:

  • Bieżąca obsługa administracyjna biura
  • Obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbałość o poprawny i płynny obieg dokumentów
  • Obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej
  • Organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań z klientami
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dbałość o poprawny wizerunek firmy

Wymagania:

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie - wymóg konieczny
  • Dobra znajomość programów MS Word oraz MS Excel
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Chęci do zdobywania wiedzy i kolejnych doświadczeń
  • Chęć związania się z firmą na dłużej

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość związania się z firmą na dłużej
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie