Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Kategoria: Administracja
Portal: Administracja

Specjalista z j. niemieckim i angielskim

Opis stanowiska:

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

  • Zapewnianie prawidłowego procesowania zamówień w programie SAP
  • Weryfikacja kompletności otrzymanych danych w j. angielskim oraz uzupełnianie ewentualnych braków
  • Monitorowanie i kontrola zamówień zakupu
  • Tworzenie i generowanie faktur
  • Zarządzanie wszelkimi danymi klientów w programie SAP
  • Zapewnianie realizacji i dostarczanie licencji do klientów

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w pracach administracyjnych lub obsłudze klienta
  • Umiejętności analitycznych oraz skrupulatności w wykonywanej pracy
  • Znajomość programu SAP będzie mile widziana

Oferujemy:

Oferujemy

  • Zatrudnienie w znanej, prestiżowej firmie o uznanej renomie na rynku
  • Liczne szkolenia stanowiskowe, jak i dokładne szkolenie wdrożeniowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, cały etat
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Klarowna ścieżka awansu od specjalisty do team leadera
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków i wakacij
  • Siłownię na miejscu w biurze