Ogłoszenia -> Praca
Wyszukaj tekst:
Miasto:
Kategoria:
  • Soest
    Sprzątanie Soest/Hamm
    Wymagania: znajomość języka niemieckiego (poziomA2/B1), - własny samochód.Wymagane dokumenty: - CV w języku‭ ‬niemieckim ze zdjęciem - CV w języku‭ ‬polskim‭ ‬ze zdjęciem Oferujemy: Oferujemy: - niemiecka umowa o pracę, - stawka 7 euro netto/h.Prosimy przesłać‭ ‬na adres: ‭ ‬iza@bazapracy.eu Telefon kontaktowy:‭ ‬ +48 511 063 296.Skontaktujemy się‭ ‬tylko z osobami, ‭ ‬które prześlą kompletną aplikację‭ !W CV prosimy o odpisanie klauzuli:‭ ‬wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji.‭ ‬Zgodnie z ustawą z dn.‭ ‬29.08.97‭ ‬o ochronie danych osobowych‭ (‬DZ.U.‭ ‬nr‭ ‬133‭ ‬poz.‭ ‬883‭)
    15.04.2014
    Sprzątanie
  • Salzkotten
    Sprzątanie - Salzkotten
    Opis stanowiska: Oferujemy: - niemiecka umowa o pracę, - stawka 7 euro netto/h. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego (poziomA2/B1), - własny samochód. Wymagane dokumenty: - CV w języku‭ ‬niemieckim ze zdjęciem - CV w języku‭ ‬polskim‭ ‬ze zdjęciem Oferujemy: Prosimy przesłać‭ ‬na adres: ‭ ‬biuro@bazapracy.eu Telefon kontaktowy:‭ ‬ +48 511 063 296. Skontaktujemy się‭ ‬tylko z osobami, ‭ ‬które prześlą kompletną aplikację‭ ! W CV prosimy o odpisanie klauzuli:‭ ‬wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji.‭ ‬Zgodnie z ustawą z dn.‭ ‬29.08.97‭ ‬o ochronie danych osobowych‭ (‬DZ.U.‭ ‬nr‭ ‬133‭ ‬poz.‭ ‬883‭)
    15.04.2014
    Sprzątanie