Home Fora Hyde Park Gdzie w Polsce kupić mieszkanie pod wynajem?

Ten wątek zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosy, i był ostatnio edytowany przez Awatar użytkownika MariuszKopanski MariuszKopanski 3 miesiące, 4 tygodni temu.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (łącznie 5)
 • Autor
  Posty
 • #4991
  Awatar użytkownika karek
  karek
  Użytkownik

  Zastanawiam się jak ulokować część oszczędności w zakup nieruchomości pod wynajem. Tylko gdzie stosunek kosztów/zysków będzie największy?

  #4994
  Awatar użytkownika tedi
  tedi
  Użytkownik

  Jak już kupować mieszkanie to najlepiej gdzieś w centrum dużego miasta gdzie będzie chętnie wynajmowane np przez studentów.

  W Warszawie za mieszkanie w dobrej lokalizacji gdzieś na śródmieściu, woli, mokotowie czy ochocie to średnio koszt około 8-9 tys zł za 1 m kw. Może Białystok? W tym roku oddana zostanie do użytku inwestycja przy ul Berlinga – z tego co widzę na http://askosa.pl/inwestycje/1-bialystok-berlinga/mieszkania to jest tam jeszcze kilkanaście wolnych mieszkań.

  #8083
  Awatar użytkownika Izunia134
  Izunia134
  Użytkownik

  Też myślę, że w centrum najlepiej.

  #8716
  Awatar użytkownika AmigosPrzewozy
  AmigosPrzewozy
  Użytkownik

  Polecam albo w dużym mieście gdzie bez problemu wynajmiesz mieszkanie dla studentów przez co takie mieszkanie procentuje, albo też w miejscu turystycznym, np: nad morzem gdzie możesz wynająć je na wakacje.

  #8874
  Awatar użytkownika MariuszKopanski
  MariuszKopanski
  Użytkownik

  Z pewnością znajdziesz chętnych na wynajem mieszkania w centrum dużych miast. Ale coraz popularniejszy robi się wynajem domów. Nie wszystkich stać na ich zakup lub budowę, dlatego warto też rozważyć taką inwestycję. Ostatnio widziałem super portal https://gdziedom.pl/, w którym możesz przeglądać ogłoszenia domów z obrysem na mapie. Jeżeli nie przebywasz na stałe w Polsce, to nie masz czasu, żeby jeździć i oglądać działki. A na tym portalu masz dokładnie zaznaczony obrys. Bardzo praktyczne rozwiązania.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (łącznie 5)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć w tym wątku.